Referencje

W roku 2021 powierzyliśmy zlecenie budowy domu jednorodzinnego o powierzchni 80 m2, projekt Z136 - pracowni projektowej Z500, firmie:

Julstar Haus Sp. z o.o. z Katowic.

Wszystkie prace przebiegały zgodnie z uprzednio zaakceptowanym przez obie strony harmonogramem. Zgłaszane zmiany do pierwotnego projektu, były każdorazowo akceptowane. Pracownicy firmy pozostawali do naszej dyspozycji przez cały okres trwania budowy. Chętnie doradzali w zakresie materiałów wykończeniowych oraz niezbędnych instalacji. Komunikacja przebiegała bez zastrzeżeń. Pracownicy firmy Julstar Haus wykazali się dużym doświadczeniem i profesjonalizmem. Usługi firmy możemy zdecydowanie polecić osobom, które nie dysponują dużą ilością wolnego czasu, gdyż jest wiarygodnym partnerem i w pełni spełniła nasze oczekiwania dotyczące w/w zadania.

Referencje Agieszka i Piotr Referencje Agieszka i Piotr
— Agnieszka i Piotr

     Szukałam w Internecie pomysłu na szybkie wybudowanie domu energooszczędnego i znalazłam ofertę firmy Julstar Haus.
Po około miesiącu zdecydowałam się podpisać umowę. Firma Julstar wybudowała mi dom zgodnie z ustaleniami.
Współpraca podczas budowy przebiegała modelowo bez najmniejszych zastrzeżeń. Gdybym miała ponownie wybrać firmę wykonawczą bez wahania zdecydowałabym się na firmę Julstar, którą każdemu polecam.

     Opinia po roku od zamieszkania.
Mieszkam w domu Julstar od roku. Dom okazał się wyjątkowo ciepły podczas mroźnej zimy.
Mój miesięczny rachunek w lutym za ogrzewanie całego domu i ciepłej wody ile mnie zaskoczył w porównaniu z rachunkami znajomych mieszkających w domach murowanych z cegły. Po zimie w domu nie ma żadnych pęknięć  na ścianach oraz elewacji.

Polecam Julstar KAŻDEMU.

— Z poważaniem
Magda

Szanowni Państwo, chcemy podziękować Państwu za dobrą współpracę przy budowie domu Pitera Bluhma, byliśmy bardzo zadowoleni z tego co osiągnęliście.

Od początku planowania do zakończenia inwestycji firma miała bardzo wysoko wykwalifikowane osoby, które nam pomagały. Na placu budowy zachowane były wszystkie odpowiednie warunki bezpieczeństwa, wszystkie prace były zgodne z niemieckim normami i cały plan budowy był wykonany zgodnie z planem, nie było żadnych opóźnień.

Będziemy Waszą firmę polecać innym klientom. 
Bardzo serdecznie dziękujemy za współpracę.

— Współwłaściciel
Paweł