Referencje

Do rozmów z potencjalnym wykonawcą staraliśmy się przygotować – przeanalizowaliśmy wiele ofert rynkowych. Rozmowy z firmą Julstar Haus Sp. z o.o. toczyły się od początku bardzo dobrze, byliśmy mile zaskoczeni obsługą klienta i rzetelnością informacji przekazywanych nam przez samego właściciela firmy –  Pana Przemysława Jachimka. Dokładnie zapoznaliśmy się z technologią budowy.

Po wielu rozmowach i spotkaniach, firma Julstar wydała nam się rzetelną firmą. Mieliśmy okazję zobaczyć dwa domy, które wcześniej zbudowali. W podjęciu decyzji pomogły nam również rozmowy z klientami firmy Julstar, którzy starali się nam opowiedzieć o przebiegu swojej budowy. Ich doświadczenia utwierdziły nas w przekonaniu, że firma Julstar Haus Sp. z o.o. to dobry wybór. Równie ważnym argumentem było to, że firma Julstar potrafi zaadoptować pod swoją technologię praktycznie każdy projekt na rynku. Wycena domu była kompleksowa pomimo indywidualnego projektu domu (dom dwukondygnacyjny z płaskim dachem – 135 m2). Przekonała nas wysoka jakość materiałów stosowanych przy budowie.

Tak więc decyzja o budowie wymarzonego domu padła na firmę Julstar.

Budowa od samego początku przebiegała bardzo sprawnie. Widać, że pracownicy to fachowcy znający się na swojej pracy.
Właściwie na etapie budowy nie mieliśmy żadnych uwag, co do poziomu wykonywanej pracy. Byliśmy codziennie na placu budowy i nie mieliśmy żadnych uwag.   Zaskoczyła nas nie tylko fachowość ale także kultura pracowników, którzy dbali o porządek na budowie, byli mili, rzeczowi i cierpliwie odpowiadali na każde nasze pytanie. Budowa przebiegała szybko, sprawnie i bezproblemowo.  
Wszystko zostało wykonane na czas i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Prace przebiegały planowo z dużą dozą rzetelności.

Mieliśmy wielką frajdę z patrzenia, jak nasz dom powstaje i jak z dnia na dzień jest coraz piękniejszy. To było fascynujące przeżycie. Największym zaskoczeniem jednak był moment, kiedy budowa domu się zakończyła. Nie mogliśmy uwierzyć że budynek można zbudować w terminie i bez większych problemów.

Bardzo dziękujemy Panu Przemysławowi Jachimkowi za zaangażowanie i pomoc na każdym etapie budowy.

Szczerze możemy polecić każdemu współpracę z firmą Julstar.

— Beata i Michał Zigler

W roku 2015 powierzyliśmy zlecenie budowy domu jednorodzinnego o powierzchni 80 m2, projekt Z136 - pracowni projektowej Z500, firmie:

Julstar Haus Sp. z o.o. z Katowic.

Wszystkie prace przebiegały zgodnie z uprzednio zaakceptowanym przez obie strony harmonogramem. Zgłaszane zmiany do pierwotnego projektu, były każdorazowo akceptowane. Pracownicy firmy pozostawali do naszej dyspozycji przez cały okres trwania budowy. Chętnie doradzali w zakresie materiałów wykończeniowych oraz niezbędnych instalacji. Komunikacja przebiegała bez zastrzeżeń. Pracownicy firmy Julstar Haus wykazali się dużym doświadczeniem i profesjonalizmem. Usługi firmy możemy zdecydowanie polecić osobom, które nie dysponują dużą ilością wolnego czasu, gdyż jest wiarygodnym partnerem i w pełni spełniła nasze oczekiwania dotyczące w/w zadania.

Referencje Agieszka i Piotr Referencje Agieszka i Piotr
— Agnieszka i Piotr Janasz

     Szukałam w Internecie pomysłu na szybkie wybudowanie domu energooszczędnego i znalazłam ofertę firmy Julstar Haus.
Po około miesiącu zdecydowałam się podpisać umowę. Firma Julstar wybudowała mi dom zgodnie z ustaleniami.
Współpraca podczas budowy przebiegała modelowo bez najmniejszych zastrzeżeń. Gdybym miała ponownie wybrać firmę wykonawczą bez wahania zdecydowałabym się na firmę Julstar, którą każdemu polecam.

     Opinia po roku od zamieszkania.
Mieszkam w domu Julstar od roku. Dom okazał się wyjątkowo ciepły podczas mroźnej zimy.
Mój miesięczny rachunek w lutym za ogrzewanie całego domu i ciepłej wody ile mnie zaskoczył w porównaniu z rachunkami znajomych mieszkających w domach murowanych z cegły. Po zimie w domu nie ma żadnych pęknięć  na ścianach oraz elewacji.

Polecam Julstar KAŻDEMU.

— Z poważaniem
Magda McHugh

Szanowni Państwo, chcemy podziękować Państwu za dobrą współpracę przy budowie domu Pitera Bluhma, byliśmy bardzo zadowoleni z tego co osiągnęliście.

Od początku planowania do zakończenia inwestycji firma miała bardzo wysoko wykwalifikowane osoby, które nam pomagały. Na placu budowy zachowane były wszystkie odpowiednie warunki bezpieczeństwa, wszystkie prace były zgodne z niemieckim normami i cały plan budowy był wykonany zgodnie z planem, nie było żadnych opóźnień.

Będziemy Waszą firmę polecać innym klientom. 
Bardzo serdecznie dziękujemy za współpracę.

— Współwłaściciel
Paweł Czarnecki