O firmie

Julstar Haus nieprzerwanie, od 16  lat buduje domy energooszczędne wykorzystując technologię drewnianą, prefabrykowaną. Do zakresu działalności firmy należy kompleksowa budowa domów jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz płyt fundamentowych. 

Domy Julstar Haus charakteryzują się niskim zapotrzebowaniem energetycznym oraz krótkim czasem budowy. Budujemy z myślą o przyszłych mieszkańcach i ich potrzebach. To propozycja dla osób ceniących solidność, najwyższą jakość wykonania, trwałość, nowoczesność i funkcjonalność.  

W naszej fabryce przygotowywane są poszczególne elementy domu /ściany zewnętrzne wraz z oknami i drzwiami, ściany działowe, stropy oraz elementy dachu/ z wykorzystaniem drewna konstrukcyjnego KVH*.

Wszystkie elementy wykorzystywane w budowie naszych domów gwarantują znakomite parametry termiczne o każdej porze roku.  Ściany Julstar Haus charakteryzują się optymalną izolacją cieplną i akustyczną, a także wysoką trwałością,  co przekłada się bezpośrednio na niskie koszty eksploatacji, tj. niskie koszty ogrzewania.

Gotowe ściany transportowane są na teren budowy, gdzie od razu rozpoczyna się ich montaż. Czas wzniesienia budynku wynosi zaledwie kilka dni, natomiast wykonanie całości prac do stanu deweloperskiego około trzy miesiące /licząc od rozpoczęcia prac na budowie do oddania budynku/. Budujemy na podstawie wszystkich projektów dostępnych w Internecie oraz projektów indywidualnych. 

Ponadto:

- posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku europejskim

- udzielamy 30-letniej gwarancji na konstrukcję budynku

- zapewniamy niskie koszty budowy, krótki czas realizacji do 3 miesięcy w stanie deweloperskim

- kompleksowo realizujemy projekty od budowy aż do wykończenia

- prowadzimy profesjonalne doradztwo

- oferujemy tylko najlepsze materiały stałych producentów

- dysponujemy wykwalifikowanym zespołem konstruktorów i montażystów

- specjalizujemy się w budowie fundamentów

- pracujemy we własnej hali produkcyjnej

- mamy know how w zakresie produkcji oraz montażu domów

- zapewniamy kompleksową obsługę budowy /transport, rusztowania, kierownik budowy/

- gwarantujemy ściany o współczynniku U=0,14 W/Wm2k

- budujemy domy komfortowe, ciepłe i bezpieczne /odporne na czynniki zewnętrzne/

  

*KVH - drewno konstrukcyjne, klejone na długości, najwyższej jakości drewno suszone komorowo, czterostronnie strugane i fazowane o wilgotności poniżej 14%, posiadające certyfikat jakości. 

 

Hala produkcyjna.

Montaż prefabrykatów.