Praca od zaraz na czas nieokreślony. Umowa o pracę.
Bardzo dobre zarobki!

Obowiązki:
- Prace elewacyjne przy ociepleniu budynków. Montaż konstrukcji i pokryć dachowych. Montaż stolarki okiennej i drzwiowej. Sucha zabudowa płyt GK. Prace ciesielsko - stolarskie. Elementy z drewna KVH. Prace zbrojarskie przy fundamentach. Elewacje, tynki, ogólnobudowlane. Praca na terenie Katowic oraz praca w delegacjach na terenie Polski. Na delegacjach pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz 1 posiłek.
- Wynagrodzenie: 4000 zł brutto + diety. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Docelowo praca na stałe.
- Praca: 7:00-15:00. Wymagania wykształcenie zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata w branży budowlanej. Wymagane umiejętności budowlane, ciesielskie, dekarskie.

Kontakt wyłącznie telefoniczny (tel. 518-959-501) w godz.: 8:00-19:00.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
Wynagrodzenie: 4000 zł brutto + diety. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Docelowo praca na stałe.


Wymagania:
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Inne wymagania: Wymagania wykształcenie zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata w branży budowlanej. Wymagane umiejętności budowlane, cieplarskie, dekarskie.Kontakt:
bezpośrednio do pracodawcy, tel.518-959-501